Oana b.
"Anca, știam că nu o să dau greș când am ales să te contactez! Sunt nu mulțumită, foarte încântată de toate ținutele pe care mi le-ai ales cu o grijă deosebită la detalii, apreciez faptul că ai ținut cont de bugetul pe care ți l-am comunicat și comunicare... impecabilă. Totul la superlativ! Bravo! Abia aștept să port ținuta!"