Testimoniale
  • Larisa B.
    "M-am bucurat tare mult de această experiență. Mi-a plăcut enorm căldura, naturalețea și profesionalismul cu care ai abordat totul. M-ai ajutat să mă simt confortabilă și înțeleasă pe tot parcursul interacțiunii. Se vede câtă pasiune pui în ceea ce faci! Îți mulțumesc pentru energia frumoasă și pentru felul în care ai deschis acest drum către construirea unui stil care să mi se potrivească!"
  • Simona H.
    "Îți mulțumesc Anca pentru discuția de azi, m-a ajutat să îmi pun gândurile în ordine și mi-ai dat niște idei foarte bune de cum să îmi organizez de acum înainte garderoba și cum să îmi aleg următoarele piese. Mulțumesc mult!"
  • Alexandra B.
    "De când am avut discuția cu tine, mă uit tot mai des la poze cu mine în diverse ținute! Îți super mulțumesc pentru toate sfaturile și mai ales că ai fost atât de deschisă și sinceră cu mine. Abia aștept următoarea întâlnire!"
  • Oana b.
    "Anca, știam că nu o să dau greș când am ales să te contactez! Sunt nu mulțumită, foarte încântată de toate ținutele pe care mi le-ai ales cu o grijă deosebită la detalii, apreciez faptul că ai ținut cont de bugetul pe care ți l-am comunicat și comunicare... impecabilă. Totul la superlativ! Bravo! Abia aștept să port ținuta!"
Made on
Tilda